Немов в мармуровому лабіринті, в інтер’єрі цього просторого приватного будинку в Валенсії стерті кордони між окремими кімнатами за допомогою колекцій преміум-класу  PORCELANOSA .

Створюючи  комплексний дизайн інтер’єру з ефектом безмежності простору , студія  SNC Artesanía en Obra посилила чистоту білого кольору  з допомогою великоформатного підлогового і настінного покриття XTONE.

Цей мінеральний композит, натхненний кольором і блиском мармуру калакатта, є основним оздоблювальним матеріалом на  кухні , дозволяючи інтегрувати побутову техніку за допомогою плит Krion®. Цей штучний камінь часто використовується в цій зоні будинку для  виготовлення барной стійки, стільниці та раковини , забезпечуючи їх високу гігієнічність і міцність.

Завдяки  непомітним стиках, міцності, легкості у прибиранні та нульовий пористості  (що запобігає поширенню грибків і бактерій), матеріали Krion підсилюють загальне освітлення і гармонійно поєднуються з кухонними шафами  Emotions 4.30  Blanco Snow Mate (Gamadecor) з білою лакованої обробкою.

До білосніжною кухні примикає  туалетна кімната для гостей, спроектована з використанням колекцій XTONE і Krion® (ванна виготовлена за індивідуальними мірками). Сюди можна потрапити, пройшовши по кам’яній доріжці (XTONE), яка відтворює  текстуру чорного мармуру Маркіна і каррарського мармуру .

Ванні кімнати з ефектом безмежності простору, щоб забути про все

Ванні кімнати  в цьому будинку відрізняються однорідністю кольорової палітри завдяки поєднанню благородних матеріалів і мінімального декору. Так, в головній ванній кімнаті колекції XTONE з натуральної обробкою об’єднують підлогове і настінне покриття, створюючи єдину поверхню з ефектом нескінченності, що простирається до ширми для душа  Attica  від  Krion .

Не порушуючи стриманість білого кольору, студія SNC Artesanía en Obra вирішила використовувати душову насадку  Forma  з ефектом водоспаду і змішувачі  Urban  від  Noken . Для того, щоб лінійний трап в душі збігався з ширмою, використана модель з кераміки без рамки від  Butech .

Друга ванна кімната є продовженням головної ванній і візуально з’єднується з іншою частиною будинку за допомогою модульних шаф для ванної Next від  Gamadecor  і електричного полотенцесушителя  Lis  від  Noken . Поєднання  каменю і дерева перетворює ванну кімнату в витончене простір для відпочинку.