Посилюючи освітлення у ванній кімнаті або кухні, такі колекції, як  Marmi China  або  Nantes , дозволяють створити загальний дизайн цих зон в більш стриманому стилі. У колекції Marmi China білий колір використаний в якості основного, щоб надати ванній кімнаті більш нейтральний і світлий образ.

Такого ж ефекту можна домогтися за допомогою колекції  Nantes , поверхня якої відтворює колір і текстуру, використовуючи два відтінки (Caliza і Acero). Великоформатні вироби ( HIGHKER ) цієї колекції можна використовувати в якості підлогового або настінного покриття і створювати більш міцні ванні кімнати з дизайном, відповідним загальному стилю квартири. Це, в свою чергу, полегшує прибирання і підвищує безпеку (завдяки технології AntiSlip) кожної зони інтер’єру з відкритим плануванням, що дозволяє оптимізувати природне освітлення.

Сині і коричневі тональності  Marbella Blue  і  Marbella Stone  можна поєднувати з покриттям підлоги з керамограніта  Nast  в будь-якому з представлених відтінків (Caliza, Dark, Blanco, Grey, Arena і Brown). Ця серія підвищить енергоефективність і  довговічність підлоги і стін завдяки складу, що забезпечує міцність і твердість виробів .

Нейтральна і гармонійна поверхню плитки дозволяє об’єднати різні зони і оптимально вписати кухню в загальний інтер’єр будинку.