Прагнення до природного середовища  , що спостерігалося протягом 2020 року,  полягало в  тенденціях оформлення інтер’єрів, характерних для всього 2020 року, Крім  того, крім використання кімнатних рослин, які надають інтер’єру більш  оригінальний вигляд, ця тенденція  також торкнулася будівельних матеріалів.

Використання натуральних матеріалів, таких як дерево, мармур або камінь, ,  створює в домашніх інтер’єрах особливу атмосферу. Саме тому колекції  Berna, Devon і Balti c від  Porcelanosa  надали в цьому році сильний вплив на вибір  настінного  і  підлогового покриття .

Berna, союз інтер’єру і екстер’єру

Berna стала ідеальною колекцією для домашніх інтер’єрів, щоб наділити їх природної естетикою і безліччю деталей,  в яких  камінь  виступає головним декоративним елементом  підлоги і стін .

Що стосується  підлогового покриття  для зон під відкритим небом, колекція включає версію з протиковзкою поверхнею, гарантуючи безпеку користувачів.

Настінна плитка  представлена в форматі 45 см x 120 см і наступних варіантах  обробки : Berna Acero, Stripe Berna Acero, Berna Caliza, Stripe Berna Caliza і Deco Berna.

Підлогове покриття має  розмір 59,6 см x 59,6 см і  представлено в відтінках Acero  (сталь) і  Caliza  (вапняк). Крім того, в асортимент входить  великоформатна плитка розміром 45 см х 120 см, , а також сіро-коричневий колір, поряд зі згаданими вище варіантами обробки, доступними  також з покриттям  для забезпечення максимальної безпеки користувачів . 

Виняткова міцність і стійкість колекції Berna забезпечує  незмінність виробів навіть в самих екстремальних умовах. Це властивість, поряд з ефектом  візуального одноманітності, , робить цю серію  відмінним рішенням  для розширення простору , поєднуючи зовнішні зони з інтер’єром будинку.

Devon, безпеку і різноманітність керамічної деревини

Devon – це колекція Par-Ker від PORCELANOSA, яка відмінно підходить для створення інтер’єрів в  вінтажному стилі . Керамічне покриття для підлоги, що імітує  естетику состаренного дерева ,  представлено  також  в  двох версіях:  від  для інтер’єру  y  для зовнішніх зон  остання з яких володіє нековзною поверхнею – і з колірною гамою, що включає  чотири відтінки:  Bone, Black, Riviera і Roble .

Натхненна натуральним деревом, серія Devon  наділяє житлові інтер’єри  вишуканістю паркету  , а також  безліччю  переваг керамічного підлогового покриття.

Ця серія представлена ​​в двох форматах: 19,3 см x 180 см і 29,4 см x 180 см, а третій варіант розміром 19,3 см x 180 см призначений спеціально для зовнішніх зон і має нековзне покриття.

Дзеркальний ефект за допомогою Baltic

Серія Baltic стала головним вибором всіх любителів натурального каменю. Ця серія керамічної плитки, яку можна використовувати як в якості підлогового покриття, так і для облицювання стін, натхненна  каррарського мармуру .

Дзеркальна композиція, ефектні сірі прожилки на білій поверхні і два варіанти обробки – полірування і глянсова – додадуть елегантності будь-якого проекту.

Розміри настінного покриття  Baltic складають 59,6 см x 150 см ,  як у  базовій плитці  , так і у варіанті з дзеркальним ефектом  в Bookmatch

Що стосується підлогового покриття , плитка має розмір 59,6 x 59,6 см в глянцевому обробці, а також 58,6 см x 118,7 см і 118,7 см x 118,7 см в полірованої обробці.

Berna, Devon та Baltic – три колекції PORCELANOSA, які в 2020 році користувалися особливою популярністю,  надаючи природний і вишуканий вигляд як житловим інтер’єрах, так і громадським будівлям .