Синій був обраний одним з кольорів 2020 року за ту свіжість і спокій, який він надає простору, а також за його сполучуваність з білим, бежевим і сірим.

Синій  (19-4052 Classic Blue), є одним з найбільш часто використовуваних тонів в дизайні внутрішніх приміщень через  спокій, безтурботність і позачасовістю, які він привносить в простір. Завдяки своїй простоті і універсальності тони цього кольору відмінно поєднуються з  білим, бежевим і сірим  і все частіше зустрічаються в таких приміщеннях, як  ванні кімнати  або кухні.

Якщо ви думаєте про ремонт або зміні стилю своєї ванної кімнати, пропонуємо вам кілька ключових ідей, об’єднаних синім кольором.

Ідеї ​​з оформлення синьої ванної кімнати

Спокій і благополуччя, що випромінюються синім кольором,  дозволяють прийти до збалансованості ванної кімнати . Тому одна з найбільш частих колірних комбінацій – це вкраплення цього кольору в  білий, пісочний, коричневий, бежевий або сірий , і підкреслення його паперовими лампами, художніми репродукціями або рослинами.

1. Класичні стіни з синьої мозаїки

Синя мозаїка може бути однотонною або чергувати різні тони і форми. Використання такого настінного покриття разом з  модульними шафами зі світлого дерева, дзеркалами з підсвічуванням  або бавовняними тканинами може привнести сучасність у вашу ванну кімнату.

2. Блакитна плитка для ванної кімнати

Блакитна плитка надає ванній кімнаті легкість і особливе середземноморське чарівність. Така плитка з  геометричним, квітковим, гладким або рельєфним орнаментом  ідеально поєднується з керамічним або натуральним паркетом, білими овальними ваннами і відкритими дерев’яними полицями.

3. Облицювальна плитка типу «цеглинка»

Синю плитку укладання “метро” або “цеглина” можна розташовувати на стінах вертикально або горизонтально, щоб надати глибини і світла кожному куточку.

пР»Ð¸Ñ ?? кР° -мР° Ñ ?? оккР° Ð½Ñ ?? кР° Ñ ?? - ÐºÑ ?? Ñ ?? ни-вР° Ð½Ð½Ñ ?? е

4. Синя меблі для ванної кімнати

Сині меблі для ванної кімнати – ще одна прекрасна ідея для оформлення приміщення в такому стилі. Моделі  Lounge Night Blue  від  Noken  і  Last Ocean Blue  від  Gamadecor  відрізняються чітко окресленими органічними лініями і надають ванній кімнаті невагомість за рахунок містких ящиків і естетиці, що імітує мармур.