Камінь і керамічний паркет задають тенденції в оформленні цих куточків інтер’єру, які потребують практичності та відмінних експлуатаційних властивостей.

Вісім компаній концерну  PORCELANOSA  Grupo  пропонують різні ідеї з використанням останніх новинок в асортименті підлогових і настінних покриттів.

В наші дні каміни – предмети величезною художньою та архітектурної цінності, в залежності від місця їх установки – знаходять нові функції і варіанти використання, особливо в зимові місяці, коли тут б’ється серце домівки.

Останнім часом до камінів пред’являються два нових вимоги: можливість широкого застосування в будівництві та гармонія колірних відтінків. Тепер матеріали і види обробки на прилеглих до них ділянках стін теж грають далеко не останню роль. Підлогові і настінні покриття, що випускаються концерном PORCELANOSA Grupo, відповідають зазначеним умовам: вони витримують дуже високі температури і стійкі до зносу.

Органічні каміни від компанії  L Antic  Colonial

Оздоблювальні матеріали з натурального каменю , що випускаються компанією  L’Antic Colonial , відрізняються особливими значеннями товщини і міцністю. Наприклад, гнучкі плити з натурального каменю  Airslate  візуально розширюють приміщення, оскільки добре повторюють форму поверхні. Перед нами багатофункціональні, легкі і міцні вироби, що огортає стіни навколо каміна подібно шкірі.

Тепло домашнього вогнища з  PAR KER

Теплота дерева і стійкість кераміки – ось основні властивості колекції Delaware Nogal з асортименту плитки  PAR-KER  від компанії  Porcelanosa.  Завдяки міцності складу  керамічний паркет  підсилює випромінюване тепло, ізолюючи відповідну частину будинку. PAR-KER – це тепло домашнього вогнища.

Каміни скульптурної форми з керамогранітом  XLIGHT

Ультратонкі керамічні плити великого розміру , розроблені компанією  Urbatek , виконані під елегантний і міцний мармур. Прожилки і тіні на поверхні керамограніта чудово підкреслюють яскравість, характерну для натурального мармуру. Наприклад, при використанні плит XLIGHT Lush всі частини конструкції утворюють злагоджену композицію. Скульптурні каміни пройняті духом епохи Відродження.