PORCELANOSA є лідером в сфері виробництва для підлоги та стін керамічної плитки і керамограніта з великим розмаїттям форматів і видів обробки. Відмінні характеристики компанії – висока технологія, інноваційний дизайн і чудову якість.

Новинки цього року від фабрики Porcelanosa: колекції Prada і  Nantes

PORCELANOSA зробила колекції більш самодостатніми. В цьому році до кожної базі є 3 види декорів. Настінна плитка випускається в форматі 45х120 см і плитка для підлоги (керамограніт) - 100х100 см, 120x120 см, 59,6x59,6 см.

Колекція Prada – це мікс декоративної штукатурки і натурального каменю. Плитка колекції Prada розміром 45х120 має 3 види декору з таким же розміром: Mombasa Prada, Mosaico Prada, Spiga Prada ідеально підійдуть для декоративного оздоблення стін.

Колекція Nantes нагадує натуральний травертин. У колекції присутня декор печворк, виконаний в комбінації глянсовою і матовою глазурі. Завдяки такому дизайну плитка буде добре виглядати при попаданні на неї води: при ламанні світла на мокрій поверхні, вона буде «оживати». Вироби розміром 45×120 см з декоративною обробкою Bombay, Mosaico Nantes і Médici Nantes підходять для оздоблення стін.

Інновація 2019 – ванна від фабрики Noken з системою Care

Ванни відомої серії Tono від Нормана Фостера в цьому році оснащені вбудованим змішувачем, системами аеро, гідромасажу і хромотерапії. Крім того на виставці була представлена ​​в тестовому режимі система Care. Суть її полягає в тому, що в воду надходять дрібні бульбашки повітря, їх розмір настільки малий, що вони можуть проникати через пори в шкіру. Це вплив на шкіру стимулює в організмі людини вироблення серотоніну і колагену, що, в свою чергу, сприяє загоєнню і омолодженню шкіри. Дана система є унікальною, за словами представника Noken, фабрика буде приймати рішення про вступ цієї системи в виробництво за результатами виставки.

Поєднання металу та мармуру від фабрики L’antic Colonial

Мозаїка Piano, виконана з білого і чорного мармуру, з профілем у золотому кольорі. Формат мозаїки – 30х30 см.