Абсолютно чарівні та елегантні іспанські плитки від Porcelanosa – Calacatta Green та Calacatta Gold Polished!

Бажаєте додати нотку розкіші і вишуканості своєму інтер’єру? Тоді ці шедеври майстерності від Porcelanosa для вас . Адже вони поєднують природну красу мармуру з бездоганним дизайном!

Calacatta Green та Calacatta Gold Polished розроблені на основі аналізу, відбору та відтворення різноманітних особливо рідкісних природних мармурів. Porcelanosa переосмислює їх , реконструює реалістичність та звертає увагу на деталі, щоб задовольнити естетичні та функціональні вимоги дизайну в житлових і комерційних приміщеннях.

Calacatta Green — неповторна графіка, що дарує затишок і натуральний колорит вашому приміщенню. Яскраві прожилки проступають на світлому тлі в тисячі відтінків від салатового до смарагдового.  Зеленувато-сірі жилки чудово доповнюють кремово-білий фон, створюючи бездоганну гармонію,що нагадує весняний сніг, через який потроху пробиваються перші зелені травинки.

Calacatta Gold Polished – це справжній шедевр розкіші! Яскраві прожилки проступають на світлому тлі в тисячі відтінків.  Його благородні відтінки золота на фоні білого мармуру нагадують про зірки, яскравість і дивовижні моменти. Цей вишуканий вибір додасть вашому інтер’єру стильності та елегантності.

Керамогранітна плитка – ідеальний вибір для облицювання як підлог, так і стін, оскільки він поєднує в собі захоплюючу красу мармуру з міцністю, практичністю та технічними характеристиками керамограніту. Porcelanosa майстерно відтворила всі жилки, деталі та хроматичні відтінки, характерні для найпрестижніших видів мармуру.

Незалежно від розміру приміщення, ці плитки виглядають просто чудово: будь то ванна кімната, кухня чи інші види приміщення, ви отримаєте неперевершену атмосферу розкоші та бездоганної краси!

Переваги плитки Porcelanosa Calacatta Green та Calacatta Gold Polished:

  • Висока якість і довговічність.
  • Легке обслуговування і чудова стійкість до зносу.
  • Міцний матеріал, що забезпечує довгий термін служби.
  • Ексклюзивний дизайн, який підкреслить ваш витончений стиль.

📌Формат:

120х270

120х250

📌Колір:

Calacatta Green Polished

Calacatta Gold Polished

Разом із Porcelanosa, ми допоможемо вам зробити ваш дім місцем мрії!