Живучи в парі, часом буває складно організувати особистий простір, особливо в невеликій ванній кімнаті або спальні. Рішення криється в декорі і розташуванні меблів, щоб полегшити використання та організацію аксесуарів для ванної кімнати, не займаючи зайвого простору.

Щоб створити  простору, сучасну і стильну загальну ванну кімнату , компанія  Gamadecor  з групи  PORCELANOSA Grup o пропонує ряд рад по декору з використанням самих практичних моделей зі свого асортименту.

1. Загальні ванні кімнати з особистим простором для кожного

Якщо ви ремонтуєте  ванну кімнату  або плануєте зробити це цього літа, варто звернути увагу на вільне місце між різними зонами і стиль інтер’єру. Щоб  візуально збільшити простір і полегшити підтримання порядку  у ванній кімнаті, Gamadecor рекомендує вибрати  подвійну раковину з двома змішувачами . До неї підійде шафа для ванної кімнати  Blind  в обробці Roble Alba. Модель, оснащена  системою розсувних дверей , відтворює старовинний буфет 30-х років минулого століття, представляючи його в більш простому і симетричному образі.

2. Підвісна шафа з відкритими полицями

Якщо у вас невелика ванна кімната або ви хочете поєднати її зі спальнею,  підвісна меблі  підкреслить відчуття нескінченності простору, візуально об’єднавши ванну з іншою частиною будинку. Кошики з рослинних волокон, модульні полиці, органайзери для висувних ящиків і допоміжні візки  дозволять зробити аксесуари для ванної кімнати більш помітними і оптимізувати використання простору за рахунок вільних зон.

3. Дзеркала у ванній кімнаті

Дзеркала є невід’ємним елементом обладнання ванної кімнати і повинні розміщуватися  на відстані 10-15 см над раковиною . Щоб підкреслити глибину між зоною для вмивання і душем, практичним рішенням стане розмістити два дзеркала шириною з шафу внахлест або одне ширше дзеркало над раковиною на такій же відстані.

4. Наповнити кожен куточок інтер’єру світлом

Якщо у вашій ванній кімнаті є вікно і ви хочете підсилити природне освітлення, ми рекомендуємо облицьовувати стіни  керамічною плиткою білого  або бежевого кольору (Marmi China XXL або Prada White від Porcelanosa) і використовувати підлогове покриття з  натурального дерева  або керамічного паркету, наприклад  PAR-KER®  компанії Porcelanosa. Ще один варіант – звільнити центральну частину ванної кімнати, розмістивши меблі з правого боку або встановивши душову перегородку з плоским душовим піддоном, наприклад,  Shower Deck  від  Butech .

Якщо ж ванна кімната знаходиться у внутрішній частині будинку,  світлодіодні точкові світильники на стелі, прямокутні дзеркала або підвісні унітази , наприклад з колекції  Vitae  (Zaha Hadid Architects) від Noken, дозволять візуально збільшити площу і додадуть інтер’єру унікальний характер.