Представляє собою головне місце зустрічі домочадців і прийому гостей,  вітальня  є однією з найважливіших кімнат у будинку. Саме тому  дизайн інтер’єру  і вибір декоративних елементів набувають особливого значення.

Вибір дивана, домашнього текстилю, кольору і предметів декору визначить стиль  вітальні і то, як ми будемо її використовувати. Те ж саме стосується оздоблювальних матеріалів, які ви плануєте використовувати для обробки стін і підлоги, різноманітний асортимент яких відкриває безмежні можливості для дизайну:  від натурального дерева до шпалер, мозаїки з натурального каменю  і  настінної плитки з кераміки з неймовірно реалістичною поверхнею.

Саме про останній варіант ми поговоримо докладніше, щоб розповісти про різноманітні комбінаціях і текстури, які можна створити за допомогою колекцій  PORCELANOSA Grupo.

Стіни XXL

Одна з найбільш популярних тенденцій в дизайні інтер’єрів – створення стін з ефектом нескінченності, плавно переходять в підлогу. Щоб створити ефект просторій вітальні, ми рекомендуємо використовувати великоформатні вироби, наприклад з колекції  Macauba Blue  від  XTONE .

Цей матеріал з  чітко промальовані блакитними прожилками  наділяє стіни вітальні міцністю, роблячи їх більш світлими, і буде відмінно виглядати разом з дерев’яними столами, геометричними світильниками і оксамитовими кріслами.

Стіни з ефектом металік

Якщо ви хочете створити оригінальну вітальню в вишуканому стилі, можна вибрати рельєфну кераміку  Faces  від  L’Antic Colonial .

Завдяки багатогранній поверхні плиток, які гармонійно поєднуються один з одним, утворюючи розкішну поверхню з об’ємним ефектом, ця колекція з  білого, чорного і металевою обробкою  прикрасить інтер’єр, перетворюючи кожну плитку в декоративний об’єкт завдяки грі перспективи. Завдяки природному блиску облицювальна плитка  Faces  є ідеальним оздоблювальним матеріалом для віталень в вінтажному стилі або стилі ар-деко.

Дерев’яні стіни

Якщо ви хочете створити  теплу атмосферу у вітальні , можна використовувати настінну плитку, натхненну благородними породами дерева. Наприклад, матеріали з асортименту  PAR-KER® , керамічної деревини PORCELANOSA, що відтворює прожилки і контрасти дуба, вишні або ясеня.

Їх склад має  значну стійкість до високих температур, ударів і подряпин  і полегшує прибирання кімнат. Керамічне дерево з цих колекцій буде мати гарний вигляд разом з Г-подібними диванами нейтральних тонів, підвісними світлодіодними світильниками зі скла, білими столами або легкими жалюзі.