Техніка « букматч » збагачує дизайн інтер’єру завдяки унікальному ефекту, який створюється при укладанні на стіни і підлогу плитки.

На тлі набирає популярність тенденції Porcelanosa розширила асортимент колекції Marmi, що дозволяє створювати світлі і оригінальні  інтер’єри з обробкою під мармур  і перетворює стіни в справжні художні фрески.

P-Massa_Bookmatch_59,6cmx150cm_H

Що таке «букматч« в дизайні інтер’єрів?

Мармур з ефектом «букматч» – це малюнок, який створюється шляхом послідовного розміщення настінної плитки з суміщенням прожилок для створення дзеркального ефекту на стіні.

Porcelanosa і «букматч» з білого мармуру

Среди коллекций, задуманных Porcelanosa для оформления стен с мраморной поверхностью в технике «букматч», стоит отметить Dolomiti Bookmatch и Baltic Bookmatch — две серии, которые воспроизводят полированный блеск и текстуру натурального мрамора

Dolomiti Bookmatch идеально имитируетвнешний вид классического мрамора, а еготонкие прожилки усиливают освещение помещений. 

Особенно эффектно эта плитка смотрится в интерьерах, оформленных в нейтральных тонах (белом, бежевом или сером) и отличающихся простыми формами.

Плитка  Dolomiti Bookmatch  ( Marmi Marble Ceramics ) має формат 59,6 см x 150 см x 1 см з ректифікований, глянсовою і детоніфіцірованной обробкою, дозволяючи створювати безліч  вертикальних малюнків .

Використовуючи білий каррарский мармур в якості відправної точки, настінна плитка Baltic Bookmatch має більш розмиті сіруваті прожилки  і представлена в форматі 59,6 см x 150 см x 1 см для чотирьох варіантів установки.

Ця колекція чудово виглядає в  кухнях, ванних кімнатах і спальнях , оформлених в сучасному класичному стилі, надаючи їм оригінальні риси.