Перенестися в атмосферу Італії, Греції або Іспанії і наповнити будинок свіжістю морського бризу -суть середземноморського стилю в інтер’єрах, який завойовує все більшу популярність. Нейтральні відтінки, природне освітлення, меблі з натурального дерева і підлогу з керамограніта з текстурою під камінь – лише деякі з прийомів, які  PORCELANOSA Grupo пропонує, щоб оформити будинок в по-справжньому середземноморському стилі.

Вітальня в середземноморському стилі для повного заспокоєння

  • Ми рекомендуємо поставити у вітальні  меблі в сільському стилі з натурального дерева, кованого заліза або скла  в поєднанні з  білими стінами  або плетеними лампами.
  • Використання  килимів і домашнього текстилю  з таких м’яких тканин, як льон або бавовна, дозволить зробити інтер’єр вітальні більш повітряним і підкреслить зв’язок з природою, якої відрізняється цей стиль.
  • Щоб посилити проникаюче через вікна природне освітлення, рекомендуємо пофарбувати стіни вітальні в нейтральні кольори (білий, бежевий або світло-сірий), а щоб порушити монотонність стін, використовувати елементи конструкції будинку (дерев’яні балки, бетонні або цегляні стіни). Інший декоративний прийом –  покрити стіни керамічною плиткою білого , піщаного кольору або кольору вапняку з текстурованих колекцій, таких як  Spiga Botteg a або  Capri  від Porcelanosa.
  • Для підлоги можна вибрати  покриття  з імітацією натуральних матеріало- в з таких колекцій, як  Forest  від Par-ker® і  Marvel Pulido  від Porcelanosa. Перша колекція відтворює блиск і малюнок деревини дуба, володіючи характерними властивостями кераміки. Оскільки вироби цієї колекції на  95% складаються з переробленого матеріалу , їх використання підвищує зносостійкість і стійкість підлоги у вітальні, а технічні характеристики полегшують очищення і догляд. Колекція  Marvel Pulido натхненна каррарського мармуру, а його білуваті прожилки створюють відчуття безмежного простору. Крім того, вони чудово поєднуються з елементами еклектичного декору, такими як підвісні світильники, дзеркала з рамою з плетеного ротанга і меблі з рафії.

 

Тераса в середземноморському стилі

Керамічні колекції, натхненні натуральним каменем, допоможуть вам розширити естетичні можливості і візуально збільшити площу тераси. Щоб створити середземноморський стиль на терасі, ми вибрали серію  Bottega  Caliza  і  Durango  з обробкою  Bone  від Porcelanosa. Обидві колекції входять в асортимент  широкоформатного кераміки преміум-класу (HIGHKER®)  і дозволяють об’єднати цю зону з інтер’єром будинку за допомогою єдиного елегантного дизайну.

Всі 26 відтінків плитки з цих колекцій підкреслюють строгість простору, а її стійкість до високих температур, подряпин і ударів довше зберігає поверхню в початковому вигляді. Ці колекції HIGHKER® гармонійно виглядають разом зі столами з натурального дерева, сталевими ліхтарями і бамбуковими кріслами.

Щоб створити ванну кімнату в середземноморському стилі, можна вибрати нейтральні відтінки, такі як білий, бежевий або сталевий, або більш насичені – наприклад, синій або зелений. Всі ці кольори включені в колекцію настінного покриття  White & Colors  від Porcelanosa, яка відмінно комбінується з раковинами з натурального каменю, джутові кошиками і кімнатними рослинами, такими як орхідеї. В якості підлогового покриття пропонуємо використовувати колекції  Toscana  і  Harlem , гладка поверхня і матова обробка яких створюють відчуття простору в інтер’єрі, а цемент служить натхненням.