Задумана як натхненна природою зона спа, головна ванна кімната облицьована керамічним деревом  Liston Oxford Natural (Par-Ker®), щоб створити теплий і розкішний інтер’єр. Стиль дзен, який допомагає знайти хороше самопочуття і подбати про себе, доповнений екологічними змішувачами  Round  в матовому чорному кольорі ( Noken ) )  і раковиною  Unique  від  Krion .

Комбінація чорного і білого  відображає принцип «інь-ян», коли пасивна енергія (інь) врівноважується активної (ян) за допомогою світла і тіні, що проектуються деревом і декоративними елементами

У другій ванній кімнаті, оформленої повністю в білому кольорі, використано настінне покриття з текстурованою поверхнею  Nara Basic Blanco  (White & Shapes від Porcelanosa), а контрастними елементами виступають змішувачі для умивальників  Round  з хромової обробкою, кнопка змиву  Oval  з хромової обробкою, підвісний унітаз  Arquitect  і підлогове покриття  з покриттям,  Core White.  від  Urbatek .

Вироби з цієї колекції натхненні естетикою цементної поверхні і мають підвищену стійкість до високих температур, вологості, ударів і впливу хімічних речовин. Ванна кімната, яка перетворює менше в більшу і використовує природне освітлення в якості кращого елемент декору.