Porcelanosa повертається до каменів, що використовуються протягом багатьох століть, у своїх нових колекціях напольного і настінного покриття. Натхненна вапняком, сланцем та пісковиком, продукція поєднує красу та самобутність гірської породи з міцністю кераміки. Ці дві якості посилюють непідвладний характер часу, яким відрізняються дизайнерські рішення компанії.

Бездоганна строгість каменю колекції Noir дозволяє створювати просторі, безмежні простори завдяки натуральному оздобленню та сірувато-бежевим відтінкам. Нейтральна поверхня цієї плитки ідеально виглядає в індустріальній та скандинавських інтер’єрах на тлі мінімалістського декору та однорідної колірної палітри.

Колекція Noir – гладка поверхня та тонкі прожилки якої посилюють освітлення в таких приміщеннях, як вітальні та ванні кімнати; колекція представлена у чотирьох відтінках:
🔸Caliza (вапняк)
🔸Silver (срібло)
🔸Acero (сталь)
🔸Topo (коричнево-сірий)

Щоб підвищити декоративність інтер’єру, можна використовувати вироби із серії, обробка яких виконана з рослинними мотивами:
🔸Spiga Noir (колоски)
🔸Hojas Noir (листя)

Листяний малюнок плитки Caliza створює імітацію густого листя на стінах, а виліплені на її поверхні гілки утворюють декоративний рельєф, що породжує ефект руху.

Колекція представлена:
~ Підлогове покриття (керамограніт) 59,6*59,6см та 120*120см (на замовлення)
~ Настінна плитка 45*120см

Колекція відрізняється хвилястими лініями та розтушованим кольором, які підкреслюють оригінальність кожної окремої плитки, перетворюючи її немовби на ліпнину.

ПІДТРИМУЄТЬСЯ СКЛАДСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ.

Подобається? Замовляй у офіційного представника фабрики у салоні Міленіум Концепт.
📍Вул. Прорізна, 20
📲Телефони: (044)2796060, (050)279 6060