Ексклюзивний і екологічний дизайн

Модель  Oxo , що входить в преміум-колекцію  Signature Collection , відрізняється  футуристичної естетикою, заснованої на простих, обтічних формах . Представлені в трьох варіантах обробки поверхні – хром, матовий титан і чорний матовий, – ці змішувачі є неймовірно вишуканим і екологічно безпечним рішенням. Завдяки вбудованому обмежувача потоку, максимально допустиме споживання води становить 5 л / хв, що, в свою чергу, сприяє економії електроенергії завдяки системі холодного відкривання і регулювання температури.

Ці змішувачі входять в асортимент екологічної програми  Eco Conscious , за допомогою якої міжнародна група компаній PORCELANOSA Grupo просуває  екологічно стійкі  і довговічні рішення, які допомагають дбати про навколишнє середовище і  сприяють відповідальному використанню природних ресурсів . Крім того,  WaterForest , подібна колекція компанії Noken, включає змішувачі з системою холодного відкривання, що обмежують витрата води аератори ECO, лійки і ручки для душа AIR ECO, системи подвійного зливу води для унітазів, а також термостатичні змішувачі. Кожне з цих виробів дозволяє заощадити до  89% води при кожному використанні.

Змішувачі  Oxo  також отримали нагороду  If DesignAward 2020  в категорії « Товари для ванної кімнати ». Міжнародне журі, до складу якого увійшли  78 незалежних професійних  дизайнерів, вибрало змішувачі Oxo серед  7300 конкурсних заявок  за їх «високі дизайнерські якості» і «авангардний характер».