Оформлюючи приміщення в стилі лофт, можна вибрати іспанську плитку з колекції  Porcelanosa Mexico , на створення якої дизайнерів надихнула красива фактура декоративної штукатурки і бетону. Такий оздоблювальний матеріал наповнює приміщення сприятливою атмосферою і є точною копією бетонної або заштукатурені поверхні. Іспанська плитка з цієї лінійки виконана в декількох форматах і різноманітних колірних рішеннях:

  • Камінь;
  • Вапняк;
  • Пісок.

Опис колекції «Мексика»

Унікальність плитки  Porcelanosa Mexico полягає в тому, що вона з автентичною точністю повторює фактуру і текстуру натурального матеріалу. Вона не тільки за зовнішнім виглядом нагадує оригінал, але і відтворює тактильні відчуття від дотику до керамічної поверхні. Наш магазин «Міленіум Концепт» пропонує купити плитку з цієї лінійки для облаштування житлових інтер’єрів. Оздоблення плиткою, що імітує бетон або штукатурку, добре виглядає в коридорі, ванній кімнаті і передпокої. У цю колекцію виробник включив ректифікований керамограніт, який дозволяє створювати монолітні поверхні без видимих швів.

На поверхні плитки для підлоги відтворена фактура, що повторює нерівності і шорсткості бетонної основи. Porcelanosa Mexico  має кілька форматів, завдяки чому покупець може підібрати плитку під будь-який інтер’єр, зберігаючи при цьому природність і натуралістичність матеріалу. Виняткова стійкість керамограніта від фабрики Porcelanosa дозволяє укладати його в приміщеннях з високим рівнем вологості. Матеріал не боїться перепадів температури і стійкий до механічних пошкоджень.