Народилася нова концепція ванної кімнати. Lignage – це подорож в минуле, спадщина дизайну Noken Porcelanosa Bathrooms. Наша остання авторська перлина. Ескіз за ескізом проявляються форма і лінії колекції, заявляючи про свою ексклюзивності і позиціонуючи себе як предмет розкоші для інтер’єру ванної кімнати. Колекція удостоєна нагороди iFDesign Award в 2019 році і Delta Selection of ADI Awards в 2020 році.

  Рамон Естеве

Душа архітектурної студії з творчим підходом до роботи, яка покращує життя людей. Рамон Естеве (1964), який заснував компанію в 1991 році, спеціалізується на середземноморській архітектурі. Яскравими зразками цього течії виступають відомі житлові будівлі: будинок Сардінеро або «Притулок серед виноградників». Крім того, Рамона прославили проекти в галузі культури: Центр мистецтв «Бомбас Женс», роботи для брендів Vondom і Porcelanosa. Нещодавно він удостоївся премії Land Rover Born 2018

За детальною інформацією ви можете звернутися до нас в салон “Міленіум Концепт” за адресою вул.Прорізна, б. 20, а також отримати інформацію по телефону (044) 279-6010 і (044) 279-6060.