Унікальна за своєю красою мармурова мозаїка від компанії L’antic Colonial – це гра природного каменю у всьому різноманітті своїх квітів.

Таке оформлення часто використовується для ванних кімнат, робочого фартуха, душа і басейнів. Кам’яні орнаменти покривають фасади заміських будинків, веранди. Ними прикрашають офісні приміщення солідних організацій, фойє бізнес-центрів, готелів. Поверхня мозаїки з каменю може бути будь-якої фактури – матової або глянсової. Дуже ефектно виглядає імітація під старовину, так само як і груба необробленість.

Кам’яна мозаїка додасть неповторну красу інтер’єру і разом з тим підкреслить успішність своїх власників. У кімнатах, оформлених з використанням марокканських і індійських мотивів, відчувається комфорт і пишність східних палаців. Ванні кімнати, басейни і ванни з світлого мармуру з малюнками та орнаментами будуть схожі на давньогрецькі терми. Ажурна підлогове покриття з мармуру замінить килими своєю оригінальністю і насиченістю малюнка. Тільки на відміну від килимів його не потрібно змінювати.