36-й випуск  журналу Lifestyle Magazine присвячений сталому розвитку і новим архітектурним тенденціям, які з’являтимуться в Мексиці, де традиціоналізм і авангард об’єднуються в єдине ціле.

Екологічна реорганізація  стала пріоритетом для компанії PORCELANOSA Grupo, її екологічна програма  Eco Conscious  і диверсифікація продукції дозволили бренду завоювати світове покликання. У цьому номері про сталий розвиток розповідається на прикладі ініціатив і досягнень восьми брендів компанії.

XXVII Міжнародна виставка архітектури та дизайну інтер’єру  та отримання  Національної премії за інновації 2019 року  закривають корпоративний блок журналу, який доповнюється великим звітом про дизайнерів інтер’єру, які задають тенденції своїм трансгресивний і віталістичним баченням. У цьому розділі варто виділити  Келлі Вірстлер, Джоану Лааджісто  і  Сару Лавуан .

Щось подібне відбувається в Мексиці, де нові архітектурні студії просувають інший спосіб будівництва і заселення приміщень з використанням більш екологічно стійких і екоеффектівності матеріалів. На сторінках можна ознайомитися з проектами міської забудови, які просуваються такими архітекторами, як  Хав’єр Сордо Мадалена Брінгас, Габріель і Маріо Теллес, Хуан Мануель Лемус, Ізабель Ліра  і  Енріке Нортен .

У розділі «Проекти» читач зможе знайти докладний опис готелів Hotel Me Dubai by Meliá, спроектованого офісом  Zaha Hadid Architects , або Hotel Lopesan Costa Bávaro в Пунта-Кані. Також частина матеріалу присвячена розкішним резиденцій, таким як футуристичний комплекс Los Altos Hills в Каліфорнії, робота архітектора Малікі Джунаїд, або відкриті будівлі Віктора Татай і Гектора Руїса Веласкеса.

Еволюція фасадів за допомогою технологій і нових форм будівництва стане ще однією темою для обговорення на прикладі  Університету Монпельє (Франція), готелю Courtyard by Marriott в Нью-Йорку (США) , будівлі  Waterways House в Дубліні  (Ірландія) та інших прикладах.

А наостанок ми відвідаємо житловий комплекс  Hyde Park  в Амстердамі, розроблений і спроектований архітектором Вини Маасом.

Все це і багато іншого в новому випуску журналу  Lifestyle Magazine .

Або ж дивіться у нас на сайті в розділі Каталоги