Як ефективно використовувати нейтральні кольори

Основною перевагою ахроматических відтінків є те, що вони відмінно поєднуються з іншими більш яскравими квітами і дозволяють використовувати натуральні матеріали і текстури разом з іншими, що зазнали обробці. Прикладом служать композиції, в яких кераміка поєднується з деревом, льон – з каменем, метал – з плетеної лозою.

Нейтральні кольори роблять інтер’єри більш світлими і створюють відчуття чистоти і гігієнічності, які необхідні в таких зонах, як ванна кімната, кухня і тераса.

Перш ніж вибрати колірну палітру, ми рекомендуємо вам створити дошку натхнення з різними колірними поєднаннями, які ви хочете використовувати, в залежності від обраного вами дизайну інтер’єру.

Нейтральний інтер’єр вітальні

Щоб оформити вітальню в нейтральному стилі, можна використовувати домашній текстиль з легких і шовковистих тканин, таких як оксамит або атлас, білого або сірого кольору. Ідеальним доповненням цієї комбінації стане підлогове покриття з натурального каменю або  керамічної каменю STON-KE R від  Porcelanosa  і  Venis .

Інший варіант – комбінувати білий колір з деревом. Керамічний паркет  Par-ker  від Porcelanosa або керамічне дерево  Starwood  зроблять вітальню більш затишною і довговічною, додавши в інтер’єр елементи сільського стилю.

Kомфортні кімнати

Нейтральні кольори, які ми рекомендуємо використовувати в оформленні кімнат, включають білий, бежевий або коричневий. Ці три відтінки підкреслять красу натуральної деревини або кераміки і прекрасно поєднуються з покриттями з хвилястим або піщаним ефектом.

Практичні рішення для спальні

Нейтральний декор спальні може включати білі стіни і підлоги, домашній текстиль з льону або бавовни, білу лаковану меблі або головах зі штучного каменю Fitwall ™ від  Krion . Цей мінеральний композит відрізняється підвищеною стійкістю до екстремальних температур, вигину, сонячного випромінювання, а нульова пористість його поверхні полегшує очищення і догляд.