З моменту свого запуску в січні 2020 року на XXVII Міжнародній виставці архітектури та дізайнаколлекція Bután стала одним з нових «бестселерів» Porcelanosa. Створена в рамках преміум-асортименту  HIGHKER   (великоформатної кераміки), плитка з цієї серії натхненна грою кольору на поверхні  цементу  і дозволяє створювати  відкриті простори, які об’єднують інтер’єр і екстер’єр  єдиним дизайном.

Ідеальне рішення для ванної кімнати і тераси

Колірна палітра Bután варіюється від сірого до бежевого, а  два основних відтінку  (Acero і Bone) відмінно поєднуються з  промисловим або еклектичним стилем інтер’єру. . Також добре працюють комбінації з декоративною плиткою Block Butan  Block Butánі Spiga Bután  , гра форм і обсягів на поверхні якої робить вигляд таких кімнат, як ванна кімната або спальня, більш повітряним. Таким чином вдається створити насичений м’яким світлом інтер’єр, в якому чудово виглядатимуть крани з обробкою під мідь, меблі з кованого заліза і легкий домашній текстиль з бавовни або льону.

Спроектована для використання в якості підлогового покриття (120 см х 120 см, 59,6 см х 59,6 см і 45 см х 120 см) і для облицювання стін (45 см х 120 см) колекція керамічної плитки характеризується  високою стійкістю до екстремальних температур , ударам і зносу від тривалого використання. . Завдяки цим якостям, вироби цієї серії ідеально підходять для терас або великих комерційних приміщень, оскільки також представлені в форматі з покриттям (120 см х 120 см).