Технології стали найкращим помічником в боротьбі з пандемією  Covid-19Безконтактні рішення  допомагають здійснювати більш ретельне прибирання і підтримувати  гігієну в туалетних кімнатах , знижуючи ризик зараження в  громадських туалетах і вдома .

Електронні змішувачі з датчиком руху, автоматичні дозатори для гелю, унітази з безконтактною системою змиву і дзеркала зі світлодіодним підсвічуванням , яка активується при наближенні, – ось деякі приклади розумних пристроїв, які  Noken  (PORCELANOSA Grupo) спроектувала, щоб зробити ванну кімнату більш гігієнічним і безпечним для здоров’я місцем.

Бесконтактные технологии на службе у людей

Електронні  змішувачі  з датчиком руху Noken перетворюють ванні кімнати в вільні від коронавируса простору, завдяки безконтактної технології, яка включає і відключає змішувач без нагальної потреби до нього. Моделі, які можуть бути забезпечені цією опцією, включають в себе  Round ,  SquareTonoHotels  і  Irta , які також дозволяють економити до  70% води (технологія Noken Eco Flow).

Прикладом обладнання для ванної кімнати, оснащеного розумною технологією захисту від запотівання, є  дзеркала зі світлодіодним підсвічуванням, які включаються і вимикаються автоматично , наприклад, моделі Square, Lounge, Tile і Pure Line.

Миття рук і використання дезінфікуючого гелю вже стало невід’ємною частиною повсякденного життя. У зв’язку з цим  дозатори для водно-спиртового гелю в громадських місцях  і домашніх інтер’єрах стали незамінним обладнанням у торговельних центрах, магазинах, школах, аеропортах і ресторанах.

Компанія Noken включила в свій асортимент автоматичні дозатори, що запобігають розповсюдженню інфекції завдяки використанню безконтактної технології

Унітази нового покоління

Унітази  Noken управляються за допомогою  розумної системи змиву IR-I Comfort Line  і представлені зі  сталевою, текстурованою і матово-чорною обробкою  Finish Studio .

Ця модель дозволяє здійснювати слив бачка без нагальної потреби його поверхні і покращує гігієну та безпеку туалетної кімнати завдяки  самоочищення  пристрою.