Спекотна погода і прагнення до прохолодним просторів перетворюють  середземноморський стиль  в одне з кращих рішень для боротьби з температурними аномаліями і  набуття спокою у внутрішніх приміщеннях . Зокрема, це відноситься до ванних кімнат, одному з найбільш інтимних і відвідуваних місць будинку, де такий стиль дизайну інтер’єру завойовує все більше і більше прихильників.

Нейтральні кольори, такі як білий або бежевий, в поєднанні з синіми або зеленими відтінками ; мармурові або дерев’яні підлоги; гідравлічна плитка; керамічна мозаїка  або стіни з гіпсу; легкі тканини, такі як льон і бавовна; кошика з вербових прутів або джуту; скляні або глиняні вази; раковини з натурального каменю; круглі дзеркала; модульна або ковані меблі і аксесуари вигнутих форм  – ось лише деякі з характерних елементів ванних кімнат в середземноморському стилі. До списку можна додати і колекцію  Lounge , дизайн якої розробив архітектор  Сімоне Мікеле  для компанії  Noken  ( PORCELANOSA Grupo ).

Матові тони, які заспокоюють і освіжають

Лінійка виробів  Lounge , що складається з  змішувачів, ванн, дзеркал, душових лійок, сантехніки і компактної меблів в кольорі Night blue і в новій обробці  Forest , вирізняється своєю  простотою і безтурботністю  – двома цінностями, на сторожі яких стоїть середземноморський стиль у всіх своїх різновидах (італійський , грецький або іспанська). Крім того,  зовнішня частина ваших ванн також може бути оформлена в матових, мідних, титанових і золотистих тонах, що підвищують реалістичність будь-якого дизайну  завдяки ремісничій техніці  Finish Studio .