Витоки цієї декоративної тенденції, яка зародилася в середині XX століття, сходять до естетики художнього авангарду. У наші дні вона активно використовується в дизайні та архітектурі: фахівці невпинно працюють над створенням ідей і приміщень, які допомогли б нам перенестися в майбутнє.

Новітні досягнення в області дизайну знаходять застосування в  оформленні ванних кімнат , де вони поширені особливо широко. Повернення до візуальної чистоти як крок у майбутнє розвивається саме в цих приміщеннях. В останні роки ванні кімнати служать своєрідними «лабораторіями» для інноваційних розробок і досягнення ідеальної гармонії між накопиченим досвідом і сучасними течіями.

Футуризм – це любов до технологій

Ванна кімната в футуристичному стилі  покликана стати «розумним» куточком домівки, де технології забезпечують настільки важливий для сучасного способу життя комфорт, адже ми оточені різними видами машин і постійно перебуваємо в русі.

Футуризм і колекція  VITAE  – витоки самого життя

Дизайн ванних кімнат відкриває широке поле для сміливих експериментів, характерних скоріше для майбутнього, ніж для сьогодення. Це твердження наочно проявляється в колекції  Vitae  знаменитого архітектора Захи Хадід: почерпнув натхнення в минулому, автор переносить нас на багато років вперед. Вироби продумані спеціально для ванної кімнати – приміщення, тісно пов’язаного з внутрішнім світом людини. Завдяки роботі майстра цей куточок домівки перетворюється в творчу лабораторію, де справжній футуристичний стиль доповнюється її «фірмовим знаком» –  безпомилково впізнаваними природними елементами .