Ванна – це центральний елемент обладнання ванної кімнати, який прикрашає простір, надаючи йому більш ексклюзивний і умиротворений вигляд.

Овальні, круглі, прямокутні, що вбудовуються, окремо розташовані або на ніжках  – ці ванни виглядають ще більш ефектно, коли вони встановлені в центрі ванної кімнати і поєднуються з теплим текстилем, хромованими змішувачами, бавовняними килимками або відкритими стелажами з бамбука.

Саме цю естетичну лінію розвиває компанія Krion (PORCELANOSA Grupo) в своїй колекції окремо розташованих та екологічних  ванн . Виготовлені з мінерального композиту  Krion® Solid , дев’ять моделей ванн, які входять в колекцію для ванних кімнат, дозволяють створювати  індивідуальний дизайн  завдяки універсальності різних варіантів обробки.

Володіючи шовковистим виглядом і матовою поверхнею, ці ванни наповнюють інтер’єри візуальним і естетичним теплом, підвищуючи гігієнічність ванної кімнати. Завдяки складу, що включає 100% придатних для вторинної переробки компонентів,  ванни Krion мають високу міцність і легкістю у догляді, підвищують безпеку  кожної зони.