Нова колекція в асортименті плитки STON-KER марки Porcelanosa увібрала в себе всі відтінки і нюанси натурального каменю.

Багатофункціональність колекції обумовлена ​​різними способами її застосування, розмірами і тонами: Acero ( «сталь»), Caliza ( «вапняк»), Grey (сірий) і Topo (сіро-коричневий).

Елегантність натурального каменю знайшла відображення в новій колекції Berna, що поповнила асортимент продукції STON-KER марки Porcelanosa. Ця плитка ідеально підходить як для житлових, так і для громадських приміщень завдяки своїй природній красі з безліччю нюансів, а також різноманітності відтінків і розмірів.

Нова колекція керамічного каменю відрізняється високою якістю, характерним для всієї гами STON-KER. Це довговічний і виключно міцний матеріал, ідеально зберігає свої властивості навіть в самих екстремальних умовах експлуатації. Не випадково Berna підходить для обробки підлоги і стін навіть в місцях з підвищеним навантаженням на підлогові покриття, зовнішніх просторах і зонах душів.

Що стосується формату колекції Berna, можна вибрати стандартну плитку розміром 59,6 x 59,6 см і 80 x 80 см або вироби XL розміром 120 x 120 см для створення чудового ефекту суцільний обробки в рамках більш масштабних проектів.

Покриття Berna марки Porcelanosa прекрасно передають чарівність і різноманітність натурального каменю. Відтінки Acero ( «сталь»), Grey (сірий) і Topo (сіро-коричневий) імітують його сіруваті тони, а Caliza ( «вапняк») – шорстку поверхню осадової гірської породи.

Ще одна перевага колекції Berna – підлогове покриття 120 x 120 см з протиковзкою поверхнею. Це запорука максимальної безпеки в будь-якому куточку будинку.