У колекції  Carrara  компанія  Porcelanosa  втілює стиль італійського Відродження. Черпаючи натхнення в мармурі, з якого Мікеланджело виліпив свого знаменитого  Давида , компанія відтворює  блиск і сіруваті прожилки  цього каменю, додаючи технічні характеристики кераміки.

Пропонуючи  ретельно продуманий і інноваційний дизайн  цієї плитки, Porcelanosa допомагає робити інтер’єри більш натуральними за рахунок вишуканої обробки кожної з чотирьох лінійок: Carrara Blanco Brillo (глянцевий), Carrara Blanco Natural (натуральний), Carrara Blanco Pulido (полірований) і Mármol Carrara Blanco (білий ).

Кожна лінійка цієї колекції, представлена в форматі  підлогового покриття  і  облицювання , відрізняється  багатопрофільним характером  і може бути використана в будь-якому проекті.

Стійкий до високих температур, ударів, подряпин, впливу хімічних речовин і руху середньої інтенсивності, цей керамограніт  підвищує безпеку і підсилює освітлення інтер’єру  завдяки своїй гігієнічності, простоті в очищенні і міцної поверхні.

Розширити межі ванної кімнати з Carrara Blanco Brillo

Carrara Blanco  з глянсовою обробкою не тільки привносить більше світла в такі внутрішні приміщення, як ванні кімнати або вітальні, але і розширює естетичні можливості будь-якого проекту в усіх своїх варіантах: 59,6 см x 59,6 см і 44,3 см x 44, 3 см.
Ця колекція візуально розсовує межі простору за рахунок малюнка з нескінченних прожилок з розмитими обрисами і прекрасно доповнюється легкими тканинами, такими як бавовна або льон, дзеркалами зі світлодіодним підсвічуванням, мінімалістською меблями або плетеними кошиками.

Вітальні в художньому стилі з Carrara Blanco Pulido

Завдяки зручному формату  58,6 см x 118,7 см  цю колекцію можна використовувати в якості підлогового покриття або для облицювання стін; вона легко адаптується до потреб будь-якого простору. Білувата поверхню цієї плитки може стати ідеальним доповненням інтер’єрів, виконаних в художньому стилі, не применшуючи їх оригінальності.

При створенні дизайну інтер’єру плитка Carrara чудово виглядає поряд з геометричними лампами, оксамитовим домашнім текстилем або чорної лакованої меблями.

Справжнісінький мармур Carrara Blanco

Ця великоформатна плитка (45 см x 120 см, 33,3 см x 100 см і 59,6 см x 59,6 см) імітує найчистіший каррарский мармур і створює більш вишукану атмосферу як в інтер’єрах, так і в зонах під відкритим небом. Поверхня цієї плитки виступає в якості ще одного елемента декору завдяки  білому кольору і ефекту безперервності дизайну , який об’єднує різні зони будинку і забезпечує колірну гармонію.