Цей керамограніт представлений в трьох моделях: Stone, Acero і Antracita. У своїй нерівномірною і текстурної обробці матеріал втілює всі особливості натурального каменю.

Унікальна техніка терраццо знайшла своє застосування в самих модерністських проектах для облицювання не тільки підлог, але і стін і фасадів.

Зокрема, у своїй нерівномірною і текстурної обробці лінія Ceppo Stone від STON-KER® втілює всі особливості натурального каменю. Цей керамічний камінь від Porcelanosa надає вишуканість і власний характер будь-якого інтер’єру. Оригінальність, міцність і авангардний дизайн.

Керамограніт відрізняється цілісністю і незмінністю зовнішнього вигляду в часі навіть в найнесприятливіших умовах. Ці якості забезпечуються завдяки ефективній системі виробництва такої кераміки. Високі стандарти якості гарантують продукт, який відповідає будь-яким потребам будівництва.

Три варіанти кольору: Stone, Acero и Antracita

Лінія Ceppo Stone є продумане поєднання дрібних частинок матеріалів різної форми і відтінків.

Модель Antracita складається з фрагментів сірих і чорних тонів. Колір Acero – це масив сірого кольору з білими і кремовими вкрапленнями. Ідеальна маскування.

Кам’яні відтінки в лінії Ceppo Stone. Керамічний матеріал , що втілює естетику натурального каменю: справжня природа в техніці терраццо.

Реалізм в безлічі відтінків

Покриття Ceppo Stone відрізняється реалізмом завдяки своїй нерівномірною і текстури поверхні в форматі 80 x 80 см. Це інноваційне і цікаве рішення для інтер’єрів та екстер’єрів, яке особливо ефективно застосовується для обробки  підлог  або  стін  на терасах і в ванних кімнатах.