Натхненням для раковин  Column  від  L’AC , що наближаються до статусу іконічного об’єкта в дизайні, послужили доричні колони Стародавньої Греції, дизайн яких був збагачений  більш тонкими і симетричними лініями .

Ця колекція в мармурі, створена однією з компаній PORCELANOSA Grupo спільно з командою  Yonoh Studio , допускає велику різноманітність комбінацій завдяки  восьми налаштованим модулів .

Компанія L’AC передбачила адаптацію колекції  Column  до потреб будь-якого проекту – користувач може вибирати різні варіанти обробки (камінь і дерево) і формату дзеркал,  металева конструкція яких включає невелику полку з натурального дерева.

Ця монолітна колекція, представлена в різних форматах  шириною 80 см, 100 см, 160 см і 180 см , складається з тумби з раковиною і стільницею з натурального каменю. Виріб може бути виконано в білих (Neve di Carrara і Persian White) і темних (Habana Dark) тонах. Також передбачена можливість виготовлення обох елементів з одного матеріалу або з їх комбінації.

Такі меблі відмінно вписується в різні проекти і простору завдяки гарним високоякісним матеріалам, що пропонують широкі можливості і створює  ексклюзивну і вишукану колекцію для ванної кімнати .

Відвідайте Конфігуратор Column