Компанія створює нову серію мозаїчної плитки, в якій матова обробка натурального каменю поєднується з металевими блискітками, перетворюючи кожну кімнату в справжню художню галерею.

З доісторичних часів  камінь є одним з будівельних матеріалів, найбільш часто використовуваних різними цивілізаціями в усьому світі. Його стійкість до плину часу і різких перепадів температури, а також  висока декоративна цінність  стали одними з причин, за якими камінь став одним з улюблених будівельних матеріалів для оформлення інтер’єрів та екстер’єрів будинків

До безлічі різноманітних естетичних можливостей каменю входить до групи  PORCELANOSA Grupo  компанія L’Antic Colonial додала  новий візуальний ефект кам’яній поверхні за допомогою мозаїки Focus .Нова колекція призначена для облицювання стін внутрішніх приміщень і дозволяє створювати приголомшливий колаж, що поєднує в собі  геометричні форми і кольору металік.

Коли дизайн інтер’єру і мистецтво йдуть рука об руку

Має базу з натурального каменю в білих або темних тонах, які симетрично поєднуються один з одним, ця серія відтворює  ефект  калейдоскопа  природних стихій. Унікальне поєднання, що дозволяє створювати  художній розпис стін , яка нікого не залишить байдужим.

 

Серія представлена  в шести різних комбінаціях : від мідних відтінків до золотистого і рожевого, а металеві елементи на матової поверхні натурального каменю надають приміщенню високу ступінь оригінальності.

Плитка Focus, що має розміри 29 см x 28 см x 0,98 см, відрізняється не тільки декоративністю, але завдяки основі на сітці дуже швидко і просто укладається.

Джерело безлічі комбінацій

Завдяки широкому асортименту декоративних варіантів обробки, вироби з колекції Focus чудово виглядають в інтер’єрах самих різних стилів.

Наприклад, у вітальнях в авангардному стилі мозаїкою Focus можна облицювати  такі ключові зони, як камін , в поєднанні з дерев’яним  покриттям підлоги.  Інший варіант – використовувати мозаїчну плитку разом з темними або червоними відтінками паркету  Mini Imperial 1L Caoba  від L’Antic Colonial і нейтральної меблями.

Нарешті, для додання кімнаті  мінімалістського вигляду  можна використовувати матову обробку цієї мозаїки в поєднанні з іншими колекціями, такими як Black Zimbawe. Таким чином досягається оригінальний чорно-білий ефект  Black & White. Подібно до цього, в  інтер’єрах в стилі Luxury  ми пропонуємо комбінувати мозаїку з покриттям підлоги під мармур, таким як Calacatta Viola Pulido.