Покращення життя людей шляхом  цифрової трансформації  і  турботі про екологію в ванних кімнатах . Саме ця ідея лягла в основу концепції, яку Foster + Partners    втілила в нових виробах  Tono .  Колекція, розроблена спеціально для  Noken  ( PORCELANOSA Grupo ) в 2016 році, розширює свій асортимент за рахунок інноваційної лінійки  I-Smart , що включає в себе  електронні змішувачі та розумні дзеркала. «Нова лінійка  I-Smart  робить  дизайн невід’ємною частиною повсякденного життя, об’єднуючи авангард і комфорт на кожному рівні, щоб зробити використання ванної кімнати більш практичним і приємним », – розповідають представники Noken.

Більш інтуїтивно зрозумілі і автоматизовані вироби

Відрізняючись витонченою простотою і мінімалістичний естетикою,  Tono  допомагає створювати  комплексний дизайн ванної кімнати за допомогою легких і функціональних виробів, таких як душові лійки, рушникосушки, змішувачі, дзеркала, аксесуариванни і більш практичні раковини.  Прикладом цього є змішувачі для ванної кімнати, скошені краї і обробка  Finish Studio (титан і мідь) яких покращують користувальницький досвід завдяки більш інтуїтивного використання.

Лійки для душу також є виразом практичності і простоти. Завдяки системі  магнітного кріплення  вони  підвищують безпеку і покращують естетику ванної кімнати  за рахунок більш вишуканих і сучасних форм.

Цієї лінії також слідують накладні і підвісні раковини з цієї колекції.   Раковини, виготовлені з  високоякісної кераміки  Noken Ceramic з керамічним зливом і переливом, призначені для використання в місцях з інтенсивним рухом, відрізняються  високою міцністю, довговічністю, гігієнічністю і простотою в обслуговуванні .

Підвісні унітази, також виготовлені з сантехнічної кераміки Noken Ceramic, не тільки  скорочують споживання води  (серія  WaterForest ), але також мають  систему подвійного зливу  і знижений обсяг бачка (4,5-3 літра), що дозволяє оптимізувати використання природних ресурсів.

Що стосується  ванн , то моделі з цієї колекції мають опорні поверхні і  систему зливу з прихованим переливом , що підвищує комфорт користувачів.