Noken Ceramic – це компактна кераміка, яка обпалюється при температурі +1250 ºC, гарантуючи виняткову міцність виробів.

Першокласний інноваційний матеріал піднімає санфаянс на нову висоту.
Ознайомтеся з її властивостями.

Довговічність – досконалість незмінних властивостей

Ми хочемо, щоб наші вироби завжди виглядали бездоганно, немов у перший день після покупки. Це можливо завдяки відбірного сировини і особливій формулі NK Protect. У поєднанні з процесом нанесення емалі вони дозволяють отримати гіпоалергенний матеріал з непористої поверхнею, стійкий до появи подряпин і теплового удару. Формула Noken Ceramic® відповідає найвищим вимогам до якості з точки зору як планіметрії, так і оформлення поверхні.

Білосніжний колір – простота і вища чистота

          Білосніжний колір. Синонім чистоти. Вірний союзник дизайнерів, які бажають надати ванній кімнаті візуальний простір, дух безтурботності і стиль мінімалізму. Все це стає можливим завдяки ретельному відбору матеріалів з ідеально чистим складом.

100% гігієна – чистота матеріалу

Низька пористість і стовідсотково біла поверхня – це запорука виняткової гігієни з естетичної та технічної точок зору. Головний секрет елітного санфаянса криється в його плоскій поверхні, що перешкоджає скупченню забруднень. Оздоблювальний шар захищає вироби від утворення вм’ятин і плям, спрощує чистку і повсякденний догляд.

Простота в чищенні

Чистка санфаянса не вимагає істотних витрат часу і особливих зусиль – він простий у застосуванні і гарантовано зберігає свої властивості.