Ця колекція для ванних кімнат відрізняється універсальним дизайном, який відмінно виглядає в будь-якому інтер’єрі завдяки можливості створювати численні комбінації і цілісні композиції.

За допомогою колекції Oxo компанія Noken з групи PORCELANOSA Grupo розширює функціональні можливості ванної кімнати. Ця серія для ванних кімнат, що включає в себе змішувачі, лійки для душу, полки, стільниці з вбудованою раковиною і стільниці без раковини, поєднує в собі екологічність і вишуканість, об’єднані єдиною концепцією.

Футуристичний змішувач аеродинамічної форми

Змішувачі Oxo відрізняються футуристичними обрисами і металевою обробкою: хром, матовий титан і матовий чорний колір. Удостоєні премій  IF Design Award 2020  і  Green Good Design  в категорії «Екологічний дизайн продукту», ці  змішувачі сприяють сталому розвитку  планети і енергоефективності, обмежуючи споживання води до 5 л / хв за допомогою екологічної технології холодного відкриття, яка не тільки знижує ризик опіків, але і дозволяє уникнути непотрібного використання гарячої води.

Лейка для душа Oxo представлена в  матовою обробці чорного кольору і з титану з матово-шорстким покриттям , а її обтічна форма чудово виглядає в будь-якій ванній кімнаті.

Стільниці для ванної кімнати в мінімалістському стилі

Комплексний дизайн  стільниць цієї серії дозволяє адаптувати їх до характеристик будь-якого проекту завдяки універсальності і міцності матеріалів. Стільниці та раковини, виготовлені з XTONE (мінерального композиту від Urbatek), підвищують безпеку і гігієнічність приміщень завдяки  водо- і газонепроникність, простоті в очищенні, стійкості до  крайніх температур , впливу хімічних елементів і ударам.

Стільниця з вбудованим умивальником Oxo пориває з ідеєю ізольованості ванної кімнати від решти будинку за допомогою настінного покриття Glem Nature і Bottega Acero (обробка XTONE), які забезпечують єдність дизайну.

Серія Oxo , що входить в лінійку  Signature Collection , позиціонується як одна з найбільш просунутих преміум-колекцій Noken з точки зору технологій і дизайну. Форма і оздоблення виробів цієї серії дозволяють перетворити ванну кімнату  в художнє і оригінальний простір, в якому благополуччя користувачів є головною цінністю.