Натхненна  класичним мармуром  і палацами епохи Відродження колекція  Paonazzo Biondo  від  XTONE  пропонує сучасне прочитання цього природного каменю, надаючи йому ще більшу вишуканість за допомогою  прожилок квітів золота, карамелі, шавлії і мерло .

Витончений колір слонової кістки у виконанні XTONE

Вироби з цієї колекції з поверхнею, що імітує слонову кістку,  перетворюють стіни і підлогу  на справжній витвір мистецтва завдяки витонченому малюнку і блиску. Колекція представлена в двох варіантах обробки – Polished (полірована) і Silk (шовк) – в декількох форматах (120 см x 120 см, 120 см x 250 см, 150 см x 300 см і 154 см x 328 см) різної товщини (6 мм і 12 мм) і може бути використана в якості  підлогового і настінного покриття , а також для виготовлення стільниць

Різні колірні поєднання дозволяють складати  дзеркальні композиції з  4 елементів , збільшуючи простору будь-якого інтер’єру.

Завдяки  коричневим, білуватим і мідним відтінкам  цю серію можна використовувати з вінтажній меблями, скляними або металевими підвісними світильниками, домашнім текстилем з оксамиту або нейтральних тканин.

Дизайн і композиція  Paonazzo Biondo  представляють собою новий етап розвитку виробів XTONE. Поряд з  міцністю і стійкістю цього матеріалу до екстремальних температур, ударів і впливу хімічних речовин  варто відзначити його екологічність (на 100% придатний для вторинної переробки), високу гігієнічність і водо- і воздухонепроницаемость.

Всі ті  якості, які покращують естетику інтер’єрів  таких зон, як ванна кімната, кухня або вітальня, забезпечуючи при цьому їх безпеку.