Завдяки своїй багатофункціональності та технічними характеристиками керамічний паркет марки  PORCELANOSA  вважається матеріалом преміум-класу для оформлення ванних кімнат.

Nobu Oxford Orleans  і  Forest  – ось лише кілька колекцій в асортименті продукції  PAR KER , які підходять для обробки підлоги і стін, включаючи зону душа.

Дерево належить до найбільш популярних видів обробки в дизайні  ванних кімнат . Натуральний матеріал надає інтер’єрам ще більшу візуальну теплоту і забезпечує додатковий комфорт. Можливість його установки залежить від конкретних технічних характеристик деревини, проте кращий варіант для створення  ванних кімнат під натуральне дерево  – це кераміка. Завдяки останнім інноваційним розробкам підлогові і  настінні керамічні покриття , що імітують дерево з його природними прожилками, своїм декоративним потенціалом нічим не відрізняються від натурального продукту. У той же час, бездоганні у своїй неоднорідності поверхні відрізняються міцністю, довговічністю, втрачають своїх властивостей з плином часу і прості в збиранні.

PAR KER : кращий вибір для ванних кімнат з полами під дерево

Завдяки своїй багатофункціональності, формату і колірної гамі  керамічний паркет PAR-KER  – це ідеальний варіант для створення у ванній кімнаті підлог під натуральне дерево. Матеріал зі знаком якості PORCELANOSA підходить для установки в місцях з підвищеною вологістю повітря, а його протиковзка поверхню гарантує безпеку.

У колекціях Nobu, Oxford, Orleans і Forest з різними розмірами і видами обробки дуже точно відтворено особливості натурального дерева.

Nobu  Arce  – сама природна обробка для ванних кімнат

Nobu відноситься до найвідоміших колекцій в асортименті PAR-KER. Керамічна плитка великих розмірів зі стандартною або матовою обробкою прекрасно імітує натуральний матеріал. Для моделі Nobu Arce товщиною 12 мм пропонується два розміри: 19,3 x 180 см і 29,4 x 180 см.

Forest  – елегантність і екологічність

Forest – це сама екологічна колекція в асортименті керамічного паркету PAR-KER, ідеальний варіант для ванних кімнат з обробкою під натуральне дерево. Елегантні вироби Forest стали наочним втіленням екологічних зобов’язань, прийнятих компанією Porcelanosa: плитка на 95% складається з переробленої сировини. Модель Natural відрізняється традиційної поверхнею, а Acero виконана в більш сіруватих тонах. Що ж стосується формату, можна вибрати розмір 14,3 x 90 см або 22 x 90 см при товщині 10,7 мм.

Orleans  – самий насичений тон дерева

Багатофункціональність продукції PAR-KER обумовлена ​​різноманітністю форматів і відтінків. Наприклад, Orleans Roble розміром 19,3 x 120 см і товщиною 11 мм являє собою самий насичений відтінок традиційного кольору деревини.

Oxford  Antracita  – сіро-чорний колір

Плитка PAR-KER Oxford Antracita звертає на себе увагу елегантністю обробки, більш темною в порівнянні з іншими колекціями керамічного паркету. Вироби розміром 14,3 x 90 см і 22 x 90 см при товщині 11 мм володіють всіма технічними властивостями продукції PAR-KER.