Міжнародна група компаній виробляє керамічну плитку для великих проектів в житловому і громадському будівництві, наділяючи свої колекції натуралістичним і продуманим до дрібниць дизайном, натхненним мармуром, деревом і текстилем ручної роботи.

Porcelanosa  знову відправляється на виставку  Cersaie 2021 (з 27 вересня по 1 жовтня) , щоб показати основні новинки брендів групи і результати роботи останніх двох років. Технологічні інновації та дослідження , реалізовані за цей час, дозволили компанії вдосконалити свою продукцію, наділивши її  більш реалістичною обробкою .

Крупноформатна керамічна плитка, натуралістична обробка і індустріалізовані рішення  – ось основні напрямки, які будуть представлені в трьох стендах компанії в виставковому комплексі Bologna Fiere. У головному стенді (A296 B198) Porcelanosa Grupo покаже кілька своїх останніх колекцій, щоб професіонали галузі і любителі архітектури та дизайну інтер’єрів могли  познайомитися з тенденціями цього сезону .

400 кв. м інноваційного та універсального дизайну

Простір площею 400 кв. м, фасад якого виконаний з  Krion®  Lux , починається з  приймальні з нового технічного керамограніта  Stratos  ( Solidker ),  службовця фоном для відео стіни , і переходить в 12 кімнат ( 11 ванних кімнат і кухня-вітальня ); тут ви знайдете натуральні колекції  L’Antic Colonial , сантехніку  Noken  і дивани від  Gamadecor . Компанія створила простір, в якому поряд з дизайнерськими інтер’єрами є зони, призначені для демонстрації продукції. Наприклад, в конструкції простору, присвяченого матеріалу Krion, використані декоративні та екологічні панелі  Fitwall®. Ці вертикальні плити з мінерального композиту відтворюють  текстуру цементу, текстилю, теракоти або дерева і можуть використовуватися для обробки стін і виготовлення меблів . Компанія  Noken , в свою чергу, представить технологію  Finish Studio  для обробки  раковин, ванн, душових піддонів і змішувачів . Варіанти цієї обробки включають нейтральні і металеві кольори, дозволяючи персоналізувати дизайн ванної кімнати.

Підлогова і настінна плитка Porcelanosa також займе важливе місце на виставці. Особливо в зоні  їдальні-вітальні , де нова колекція  Trevisoнатхненна терраццо , підкреслює універсальність і простір кухні Gamadecor. Ще одна колекція, якій приділено увагу, –  Faenza , обробка якої  відтворює поверхню вулканічних каменів  у відтінках (Blu, Cava, Blanco, Green і Moka) і підсилює освітлення інтер’єрів. Що стосується  керамічної деревини , для підлогового покриття  Harwood  компанія вибрала  обробку в стилі маркетрі  з геометричним малюнком.

Нескінченні простору з XTONE

Минеральный композит XTONE от Urbatek будет представлен в отдельном стенде (A288 B293), построенном с использованием коллекций под мрамор. Конструкция стенда напоминает древнеримский дом-особняк, в интерьере которого крупноформатные плитыиз искусственного белого мрамора перемежаются с минеральным композитом, воспроизводящим блеск черного мрамора маркинаEmerald Green, Marquina Black и Invisible White — эти и другие коллекции создают максимально эстетичный эффект за счет бесконечных поверхностей и монолитной мебели с золотыми элементами, которые зрительно отделяют приемную и кафе от переговорной комнаты. В этом выставочном стенде площадью 200 кв. м классические элементы сочетаются с индустриальной эстетикой, перенося величие мрамора в современную эпоху.

Индустриализированные строительные решения Butech

Компанія  Butech  з групи PORCELANOSA також візьме участь у Болонській ярмарку, представляючи технічні рішення і промислові конструкції у власному фірмовому стенді (B182). Тут, на площі 50 кв. м, розділеною на кілька спеціалізованих зон, будуть представлені  керамічна плитка підвищеної товщини (20 мм) Thic’ker розміром 100 см x 100 см , підвісна драбина з  Bottega Caliza  від Porcelanosa, а також останні новинки  модульних конструкцій , зокрема  індустріалізована ванна кімната  Monobath  на обертається платформі. Крім того, компанія продемонструє дренажні системи для басейну  Pool-Deck  і персоналізіруемие плінтуси  Pro-Skirting.