Керамічна плитка Fontana під каррарський мармур від компанії Porcelanosa

Настінні покриття з варіацією тонів тепер доступні в новій формі 59,6 x 150 см. Сірі прожилки відмінно відтворюють текстуру, характерну для натурального каменю.

Вироби з колекції Fontana стійкі до екстремальних температур і підвищених властивостей повітря, а також додають інтер’єр і екстер’єру художнього вигляду.

Нова колекція Fontana в асортименті Porcelanosa навіяна архітектурою Древнього Риму – каррарський мармуром і старими римськими алтарями. Поверхня цих виробів ідеально точно відтворює сірі прожилки, властиві натуральному каменю. Вони опрацьовані настільки ретельно, що створюється дивне враження: лінії немов знаходяться в безперервному русі, надаючи інтер’єру більш динамічний вигляд.

Білосніжний колір

Блиск плитки Fontana підкреслює її білизну, яка подається в абсолютно новому ключі. Контрасти і гра світла здаються набагато більш чіткими і збалансованими. У свою чергу, мінімальна кількість з’єднувальних швів дозволяє домогтися більш однорідною композиції і візуально розширює приміщення.

Зазначені особливості характерні як для підлогових покриттів (59,6 x 59, 6 см), так і для настінної плитки, яка кардинально оновилася з появою формату 59,6 x 150 см. Ця новаторська формула знайшла застосування і в інших колекціях бренду, наприклад Durango або Marmi China.

Головне достоїнство виробів Fontana – чітко окреслені края для створення воістину безмежних поверхонь без розділових елементів. Міцність і позачасовий стиль мінімалізму підкреслені глянсовою обробкою з варіацією тонів. Колекція добре поєднується з натуральним деревом, залізом і склом, наприклад люстрами або дзеркалами нового покоління зі світлодіодним підсвічуванням.

Єдність класики і сучасності знайде собі місце в рамках оновленого класичного або вінтажного стилю з меблями із застарілого дерева або ваннами на ніжках часів іспанської королеви Ізабелли II.

Колекція не старіє і непідвласна руйнівній ході часу.