Компанія L’Antic Colonial  з групи PORCELANOSA Grupo удосконалила свою лінійку  Linkfloor  із застосуванням  Realm, створивши більш натуральний вініловий підлогу для внутрішніх приміщень .

Теплий і екологічний вініловий підлогу

Основне нововведення цієї колекції в розмірі 9,8 см x 58,8 см x 0,55 см, натхненної дубом і представленої в  чотирьох різних відтінках  – від сірого до коричневого ( Greece, Iberia, Perisa і Rome ), це його  формат, який передбачає діагональну укладку . У колекції детально відтворений натуральне дерево і її можна використовувати поверх вже укладеного підлогового покриття.

Це якість покращує естетику і безпеку кожного приміщення за рахунок теплоти, легкості і простоти установки (спеціальні роботи не потрібні).

Чотири серії колекції Realm  підсилюють освітленість приміщень  і ідеально поєднуються з будь-яким типом інтер’єру, будь то класичний, вінтажний, мінімалістичний або еклектичний.

Колекція переосмислює імідж і застосування вінілу, дозволяючи створювати  дизайн в ремісничому стилі, який відсилає до ручної різьби .