Porcelanosa  робить крок вперед в області виробництва кераміки преміум-класу, пропонуючи колекцію  Sochi . Ця  колекція великоформатної керамічної плитки (58,6 см x 118,7 см),  що входить в преміум-асортимент  HIGHKER® , відрізняється  diseño  безперервним, ,  вишуканим і  y  унікальним дизайном , натхненним каменем онікс з Близького Сходу.   

Sus  Тонкі  прожилки на її поверхні  білого і бежевого кольору  створюють гармонійний контраст і збільшують  яскравість  інтер’єру, підкреслюючи  sus  особливості архітектурних елементів. Це досягається  завдяки  глянцевому полірування поверхні і  y  універсальності плитки, яка  може бути використана  в якості підлогового або настінного покриття і представлена в двох кольорах:  Sochi  Blanco (білий) і  Sochi  Marfil (слонова кістка). .

Sochi  пропонує  якість, дизайн і безпеку,  а склад підходить для використання на великій площі, щоб зберегти відчуття порядку і простору. Плитка з цієї серії відрізняється стійкістю до високих температур, впливу хімічних речовин, УФ-променів і не дуже інтенсивного руху, а також дозволяє візуально об’єднати інтер’єр будинку з навколишньою природою, тим самим сприяючи збереженню навколишнього середовища і  природних ресурсів.