Нова колекція Urbatek ідеально імітує природний блиск і текстуру цієї осадової породи і має товщину від 6 до 12 мм.

Компанія  Urbatek  удосконалила реалістичний дизайн і технічні характеристики  XTONE , представивши нову колекцію  Stucщо імітує м’якість і енергетику пісковика  і володіє міцністю керамограніта.

Завдяки своїй  універсальності і динамічності  ця серія може бути використана в будь-якому інтер’єрі і на відкритому повітрі. Завдяки  шести різних відтінків  і декільком форматам – 29,6 см x 59,4 см, 59,4 x 59,4 см, 120 см x 120 см і 120 см x 250 см (великоформатна плитка) –  Stuc  наділяє інтер’єри відчуттям простору, підвищуючи їх гігієнічність за рахунок  непомітних стиків, зручності в очищенні, 100% натурального складу, придатного для вторинної переробки, стійкості до подряпин і нульовий пористості.

Безмежний дизайн для будь-яких дизайнерських проектів

Представлена в  товщині 6 мм і 12 мм  і різноманітних варіантах обробки (матовою, полуполірованной і шорсткою), плитка з цієї колекції  може використовуватися в якості підлогового і настінного покриття, для облицювання фасадів, виготовлення стільниць , вітрин і меблів завдяки нековзною поверхні (обробка Texture) .

Саме ця якість забезпечує гігієнічність таких приміщень, як кухня і ванна кімната, оскільки запобігає вбирання рідин і газів .

«У цій колекції компанія XTONE завдає декоративний шар безпосередньо на поверхню матеріалу, пропонуючи безліч варіантів обробки для вирішення дизайнерських завдань будь-якого типу. Нейтральні або пастельні відтінки колірної гами роблять простір більш світлим і мають чудові основу для дизайну інтер’єру », – зазначають представники Urbatek.