Відновити зв’язок з природою за допомогою дизайну. Ця головна ідея, яку нові колекції  XTONE  висловлюють у вигляді  зелених, коричневих, бежевих і білих відтінків  і  більш органічних текстур .

Органичный дизайн крупного формата

Мінеральний композит від  Urbatek  ( PORCELANOSA Grupo ) покликаний  відновити зв’язок людини з природою  за допомогою великоформатних плит розміром  120 см x 120 см, 120 см x 250 см і 150 см x 300 см , натхнених мармурової поверхнею. Одна з таких колекцій,  Alpi Verde  (з полірованої обробкою і товщиною 6 мм), виконана в насиченому зеленому кольорі, а білясті прожилки і природний блиск  підсилюють освітлення  інтер’єру.

Завдяки натхненню і зв’язку з Землею  Calacatta Green  є однією з найбільш ексклюзивних колекцій  XTONEРозмитий малюнок прожилок салатово-зеленого кольору  набуває імпресіоністичний ефект на стінах і підлогах,  імітуючи коріння, що проростає до поверхні , в двох варіантах обробки: Polished і Silk (6 мм).

Зелений також є переважаючим кольором плитки  Onice Green , широкі прожилки якої  відтворюють вулканічний світло Сходу , а поверхня представлена з полірованої і шовковою обробкою товщиною 6 мм.

XTONE , новий спосіб  розуміти і зберігати біорізноманіття .