Компанія Gamadecor представляє свої останні колекції меблів з більш природною і вивіреної до дріб’язків обробкою для створення інтер’єрів в мінімалістському і скандинавському стилях.

Меблі з персоналізіруемим дизайном з безліччю можливих комбінацій характеризується простими лініями і більш широкої та збалансованої структурою.

Компанія з виробництва меблів для кухні та ванної кімнати  Gamadecor  вибрала мінімалістський дизайн для своїх  чотирьох нових колекцій для ванної кімнати : Side, FaseRadio  і  Gap.

Завдяки більш витонченим і геометричним лініям нові вироби Gamadecor, представлені на  XXVII Міжнародній виставці архітектури та дизайну , можуть поєднуватися один з одним, створюючи   динамічні і оригінальні простору .

Side  – симетрична меблі з простими лініями, що відкривається за допомогою  розташованих з боків виїмок Представлення в різних форматах і розмірах, ці шафи для ванної кімнати можуть бути персоналізовані за допомогою різних  варіантів обробки поверхні: лаку, дерева або ламінату.

Композиційна простота також притаманна серії  Fase .Шкаф з ламінату Sugi відкривається за допомогою прихованого бічного поглиблення. Крім того,  внутрішній ящик складається із декількох відділень , що полегшує організацію туалетного приладдя.

Набір меблів  Radio  з поверхнею, покритою меламіновою плівкою, перетворює ванну кімнату в унікальний простір завдяки  вигнутих ліній , слідуючи стилю, наміченому в серії  Gap . Меблі Gap являє собою конструкцію з сталевих труб висотою 40 см, сітки з об’ємним рельєфом і раковини, яка може бути виготовлена з використанням натурального каменю, гелькоута і мінерального композиту  Krion .