Компанія Butech розробляє новий адгезивний матеріал для установки для підлоги та стін, до складу якого входять повторно використовувані пластикові частинки.

Якби при установці всіх керамічних виробів компанії PORCELANOSA Grupo був використаний клей з цієї нової добавкою , потрапляння пластику в навколишнє середовище зменшилася б більш ніж на 800 тонн / рік.

Присутність мікропластіка в океані насторожило урядові установи, громадські організації і екологічні асоціації у всьому світі, зокрема «Грінпіс». Саме ця неурядова організація опублікувала в своєму недавньому звіті, що  кількість пластикових упаковок, що потрапляють в навколишнє середовище в Іспанії, досягає 30 мільйонів в день , і що всього 9% всього споживаного пластика в світі проходить переробку.

Склалася екстремальна ситуація, яка вимагає діяти рішуче і послідовно, відповідно до рішень ООН. «Ми направимо свої дії на те, щоб усунути шкоду, завдану екосистемі планети безвідповідальним використанням та утилізацією пластика, в тому числі шляхом  значного скорочення одноразових пластмасових виробів до 2030 року ; і ми будемо працювати з приватними компаніями, щоб запропонувати доступні товари, дбайливо впливають на навколишнє середовище », – зазначив« Грінпіс »в своєму  заяві .

Як клей R-Eco допомагає запобігти екологічній катастрофі

Діючи в цьому напрямі і реалізуючи  Цілі ООН у сфері сталого розвитку , компанія  Butech , що входить в групу  PORCELANOSA Grupo , розробила  новий адгезивний матеріал, використання якого зменшує забруднення  пластиком і покращує стан навколишнього середовища.

В рамках  XVII Міжнародної виставки  глобальної  архітектури та дизайну інтер’єру PORCELANOSA Grupo компанія представила продукцію  R-Eco , розповівши про її  екологічно безпечних характеристиках  і способах використання.

Добавка для адгезивних матеріалів на основі цементу, що застосовуються для укладання керамічної плитки для  підлоги  і  стін , відображає прихильність PORCELANOSA Grupo цінностям  Eco-conscious ® за рахунок повторного використання пластику, отриманого в інших виробничих процесах. Таким чином, один пакет клею, який використовується для розміщення кераміки, дозволяє  зберегти 250 г пластика , що еквівалентно 50 пластиковим пакетам.

Оскільки мова йде про перероблений пластик, придатний для повторного використання, добавка сумісна з усіма клеями Butech типу C2 відповідно до стандарту EN 12004, а її використання дозволило б обмежити забруднення планети пластиком  більш ніж на 800 тонн / рік, якби вся кераміка PORCELANOSA Grupo  була встановлена за допомогою цього адгезиву.