Krion

Нові часи потребують новітніх матеріалів, і акриловий камінь Krion – один із них. Тактильні властивості натуральних матеріалів, їхню теплоту та приємну на дотик фактуру Krion поєднує з винятковими технічними характеристиками. Поверхня з акрилового каменю тверда і довговічна, завдяки підвищеній щільності на ній фактично не має пор. За нею просто доглядати, адже забруднення не всотуються. На додачу до цього Krion має унікальні антибактеріальні властивості.

У порівнянні з традиційними матеріалами оздоблення, Krion надає додаткові можливості для монтажу та обробки. Безшовні склейки дозволяють отримати бездоганну стільницю або фасад потрібних розмірів, а термічна формовка допомагає створювати вигнуті та складні заокруглені деталі, втілюючи нестандартні дизайнерські рішення. Завдяки новітнім технологіям, неможливе стає можливим!

Важливий аспект – 100% екологічна дружність. Формула матеріалу передбачає можливість повторної переробки з подальшим використанням у виробництві. На дві третини Krion складається з натуральних мінералів, його основу становить тригідрат алюмінію.

Матеріал має широку палітру кольорів, втім найпопулярнішим серед замовників залишається його натуральний білий колір. В даному випадку білий аж ніяк не можна назвати непрактичним, він візуально втілює антибактеріальні властивості та легкість у догляді. Важливий момент – з роками цей колір не вигорає та не тьмянішає.