L’Antic Colonial

Ексклюзивний підхід до естетики ванної кімнати, втілений в оздоблювальних поверхнях, мозаїці, покриттях для підлоги, сантехніці та меблях для ванної кімнати. Компанія виготовляє продукцію з природних матеріалів: сланцю, мармуру, глини та дерева та різних видів каменю. L’antic Colonial – це натуральні фактури, благородна гама кольорів, приємні на дотик поверхні та вишукана естетика. У виробництві застосовують інноваційні підходи та найновіші технологічні досягнення, що відображається на винятковій якості продукції.

Окрему групу продуктів L’antic Colonial становлять матеріали для підлоги: паркет, ламінат та вінілове покриття підвищеної витривалості Linkfloor.

Рідкісний випадок, коли один бренд пропонує настільки широкий спектр продукції. Це дозволяє клієнтам, що обирають L’antic Colonial, створювати цільні за настроєм інтер’єри. У розробці нових колекцій компанія співпрацює з низкою провідних світових дизайнерів.

Продукцію L’antic Colonial обирають клієнти, які цінують справжність та відчувають себе частиною всесвіту. Самодостатні особистості, котрі створюють довкола себе елегантний простір, щоб наповнити його затишком та відчуттям гармонії з природою.