Noken

Лідер у галузі сантехніки та обладнання для ванної кімнати. Компанія виготовляє раковини, ванни, унітази, душові піддони, змішувачі, душові лійки, рушникосушки, а також меблі та аксесуари для ванних кімнат.

Місія Noken – покращити якість повсякденного життя своїх клієнтів. Цей підхід виражається в фанатичній продуманості деталей. Фахівці Noken можуть роками шукати функціональне рішення і не заспокоються, поки не створять продукт, що функціонує бездоганно. Великі обсяги виробництва не заважають компанії ставити якість на перше місце.

Один з важливих аспектів у виробництві сантехніки бренду – їх екологічна дружність. Фахівці компанії переконані, що економія водних ресурсів у наш час є нагальною необхідністю. Так системи зливу в унітазах Noken спроектовані таким чином, що потребують на 25% менше води в порівнянні з аналогічними системами інших компаній. Рівень економії води при використанні деяких змішувачів Noken сягає 50%. Такого ефекту вдалося досягти завдяки екологічним картриджам подачі води і він жодним чином на позначається на якості водних процедур.

Щоб створювати виняткові продукти, компанія залучає до співпраці кращих світових дизайнерів. Плодами таких зіркових колаборацій стали несподівані продукти у галузі, де здавалося б усе вже винайдено. Колекцію сантехніки та обладнання для ванної кімнати, спроектовану Захою Хадід, вирізняють складні біонічні форми. Бюро Foster+partners привнесло у власну сантехнічну лінійку безкомпромісний мінімалізм, їхні рішення поліфункціональні, в них немає жодної зайвої деталі.  Річард Роджерс спільно з Луїсом Відалем розробили  сучасну та емоційну колекцію.  Сімон Мікелє запропонував підкреслену елегантність ліній, коли ванна не лише виконує свої прямі функції, а ще й прикрашає інтер’єр. Рамон Естеве пішов ще далі, ванна, створена ним, уособлює розкіш та респектабельність.