Butech

Компанія спеціалізується на архітектурних рішеннях та новітніх системах монтажу плитки та оздоблювальних матеріалів. Якщо решта брендів Porcelanosa Group відповідають на запитання «Що?», то фахівці Butech вирішують задачу «Як?». Саме тут розробляють новітні системи вентильованих фасадів та фальш-підлог, створюють максимально ефективні рішення з гідроізоляції та водовідведення, монтажу плитки та поверхонь з акрилового каменю Krion. Інженери, котрі знають все про можливості керамічних, керамогранітних та акрилових покриттів, надають послуги з проектування об’єктів, де важливу роль відведено продуктам брендів Porcelanosa Group. Сюди звертаються, коли потрібно створити масштабний проект, де плитка, облицювальний матеріал або Krion будуть ключовими елементами.

Серед продуктів компанії Butech важливе місце посідають системи для душових піддонів та декоративні профілі з латуні та алюмінію. Такі профілі є одним з нових трендів в облицюванні стін, вони вдало комбінуються з керамічною плиткою, або іншими покриттями.

Компанія Butech  була створена в 2001 році. У складі об’єднання Porcelanosa Group  вона зайвий раз доводить комплексність та усвідомленість підходу до ведення бізнесу. Галузь постійно рухається вперед, і змінюються не лише матеріали, але й технології роботи з продуктом, підходи до будівництва та способи використання кераміки в ньому. Компанія Butech – локомотив цих змін.