Porcelanosa

Більше сорока років компанія виробляє керамічну плитку, мозаїку, оздоблювальні матеріали для підлоги та поверхонь. Ви безпомилково впізнаєте покриття від  Porcelanosa за стриманою гамою кольорів та вишуканим дизайном. Бездоганні імітації натуральних фактур та благородні акценти. Колекції  продумані таким чином, щоб їх можна було комбінувати, поєднуючи між собою. Журналісти та дизайн-аналітики відзначають особливий стиль Porcelanosa, адже компанія принципово не слідує загальноприйнятим трендам, створюючи натомість власні.

Все почалося з традиційної іспанської плитки, сировиною для якої стала високоякісна біла глина. За роки роботи підприємство трансформувалося, виробничі потужності збільшилися в десятки разів та стали автоматизованими. Сьогодні продукція Porcelanosa представлена в 150 країнах світу, де її цінують за беззаперечну якість, впізнаваний стиль та свідомий підхід до виробництва.

Важливим аспектом філософії Porcelanosa є екологічна дружність. Наукова лабораторія компанії впроваджує технологічні інновації, що покликані мінімізувати вплив виробництва на довколишнє середовище.

У 2019 компанія розширила свої промислові потужності, збудувала новий автоматизований цех та збільшила кількість продукту. За рахунок цього ціна на продукцію знизилася на 15-20%, що зробило продукцію доступною ширшому колу покупців. У той же час якісні характеристики плитки, мозаїки та покриттів із керамограніту зростають. Адже кожну нову колекцію розробляють не лише дизайнери та маркетологи, а й науковці з технічної лабораторії Porcelanosa.